Будівництво приватних будинків в Україні

Сучасні технології в будівельній галузі дозволяють швидко і з мінімальними витратами будувати не тільки малоповерхові будівлі, але і великі об’єкти. Напрямок діяльності нашої компанії – це будівництво приватних будинків в Україні. Ринок малоповерхового будівництва вже давно зазнав істотних змін, як в плані технологій, матеріалів, так і в плані швидкості і якості. В даний час, коли весь світ з подвоєною силою бореться за економію енергоресурсів, набирають популярність, так зване енергоефективне будівництво. Це переважно каркасні технології, які прийшли в нашу країну з країн північної Європи і Північної Америки. Каркасні технології пов’язані із застосуванням сендвіч-панелей (СІП-панелей).

Переваги каркасних будинків, побудованих нашою компанією:

Наша будівельна компанія – це будівництво індивідуальних будинків. Якщо в Північній Америці і Європі самий бурхливий ріст будівництва будинків за енергозберігаючими технологіями припав на початок 90-х років, то в нашій країні цей напрям ще досить молодий. Український будівельний ринок, неохоче і повільно йде від традиційних технологій і з великим запізненням проявляє інтерес до новинок. Проте, все більше і більше людей, яких цікавить будівництво індивідуальних будинків в Україні, вибирають каркасні будинки, побудовані нашою компанією. І це не дивно – адже переваг у таких будівель набагато більше, ніж у звичайних цегляних, кам’яних або дерев’яних будинків. Ось лише невеликий перелік цих переваг:

 • Міцні, теплі, тришарові монолітні конструкції, що забезпечують довговічність і надійність
 • Недороге будівництво приватних будинків у порівняно короткі терміни (один-два тижні на основну коробку будинку)
 • Висока екологічність та енергоефективність
 • Теплозахист, що перевищує властивості дерев’яних, цегляних, кам’яних, газосилікатних і інших будинків в кілька разів
 • Висока економія на обігріві
 • У зв’язку з мінімальною товщиною панелі вивільняється до 30% додаткової площі
 • Немає усадки, в зв’язку з чим оздоблювальні роботи можна проводити відразу після зведення будинку
 • Відсутність дорогого фундаменту, установка гвинтового, який може бути зведений за один день
 • Невелика вага споруди
 • Простота складання без будь-якої спеціальної техніки
 • Простота і невибагливість в обслуговуванні

В даний час, коли ціни на енергоносії зростають, будівництво індивідуальних будинків в Україні за сучасними технологіями і з гарантією якості від нашої компанії, стали відмінним виходом для тих, хто мріє про власний будинок. Будівництво приватних будинків в Україні – це не тільки серйозні вкладення в сам процес будівництва, а й великі витрати на подальше утримання будівлі. І велика частина витрат, поза сумнівом, припадає саме на опалення будинку, які в останні роки зростають «на очах». Наша компанія оптимальним чином вирішує всі ці завдання, купуйте СІП панелі в Запоріжжі за найкращими цінами.

ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ АБО ЗАМОВТЕ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

+38(093) 156-07-72 +38(066) 336-12-35