Виробництво сіп панелей в Україні

З огляду на велике зростання інтересу до канадською технологією будівництва у потенційних забудовників на будівельному ринку України як “гриби після дощу” починають з’являтися люди які обіцяють побудувати будинок з сіп панелей по колосально низькими цінами і на жаль наша людина не вдаючись у подробиці собівартості будівництва, робить замовлення там де дешевше. Виробництво сіп панелей в Україні – справа тонка і тому ми розкриємо Вам секрет, як такі компанії домагаються нижчої точки ціни на сіп панелі.

Чому дешеве виробництво сіп панелей не завжди хорошої якості?

  •  Купівля пінопласту у несертифікованих виробників або як в народі кажуть підпільників. Такі “підпільники” не відповідають за якість продукції, що випускається ні перед ким, а для виробництва ПСБ-25 з дотриманням ГОСТу у даних горе-підприємців як правило, просто немає професіоналів і виробничої потужності.
  •  Купівля поліуретанового клею нижчої якості або клею у якого закінчився термін використання. При дотриманні канадською технологією повинен бути клей який витримує великі пороги температур від +55 С до -60 ° С не змінюючи своїх експлуатаційних показників.
  •  Купівля OSB3 по найнижчої ціні сумнівної якості. Ми не будемо в рамках даної статті говорити про виробників неякісної продукції, але можемо відзначити, що листи будуть піддаватися впливу навколишнього середовища на OSB.
  •  Як правило для зменшення собівартості будівництва “горе підприємці” вдаються до послуг “шабашників” які не знають як за технологією побудувати будинок з сіп панелей. І свій непрофесіоналізм компенсують ціною за надані послуги.
  •  Відсутність повноцінного виробничого цеху для виробництва сип панелі. Виробництво сендвіч панелі у “горе-підприємців” проходить в неналежних умовах, де поклейка і пресування сип панелі проходить за допомогою підручних засобів.
  • Відсутність правовстановлюючих, дозвільних документів для здійснення своєї діяльності

І як тут не згадати хорошу, старовинну приказку “Скупий платить двічі” Звернувшись в нашу компанію Ви отримаєте не тільки високоякісний канадський будинок, але і юридичну допомогу в отриманні всіх правових, дозвільних і регламентуючих документів на будинок. Звертайтеся в нашу компанію і замовляйте СІП панелі в Дніпрі і інших містах України за доступною ціною.

ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ АБО ЗАМОВТЕ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

+38(093) 156-07-72 +38(066) 336-12-35