СІП панелі

Виробник СІП панелей по всій Україні.

Про нас

Вам би хотілося побудувати власний будинок? Уявіть, як здорово мати власну нерухомість, створену з міцного і надійного матеріалу. Наприклад, з СІП панелей, які Ви можете вигідно придбати в нашій компанії.

Чому СІП панелі варто купувати у нас?

Вже не перший рік ми успішно надаємо кращий сервіс. Виключно якісна продукція, кожна партія перед доставкою клієнту ретельно перевіряється, тому Ви завжди отримуєте тільки товар кращої якості за найбільш вигідною ціною.

Обираючи нас, Ви отримаєте:

  1. Найкращу якість СІП панелей.
  2. Грамотну консультацію.
  3. Кращі гарантійні терміни.
  4. Індивідуальний підхід до кожного клієнта.
  5. Широкий асортимент товару на складі.

Швидкість, надійність і ефективність - ключові параметри, за якими Вам слід здійснювати покупку. Саме цим параметрам наша продукція відмінно відповідає. І це навіть не кажучи про першокласну якість і вигідну ціну на наші СІП панелі.

Чому обирають нас?

Професіоналізм

В нашій команді працюють тільки висококваліфіковані будівельники.

Екологічність

Гарантуємо екологічність усіх матеріалів, надаємо сертифікати якості

Довговічність

Розрахунковий термін служби при правильній експлуатації складає більше 80 років!

Швидкий монтаж

У 3-4 рази швидше традиційних методів. Готовий будинок “під ключ” за 3 місяці

де ми знаходимося

Як ми це робимо?

Кожен клієнт вибирає цю продукцію через високу надійність і міцності матеріалу. Будинки, побудовані за канадською технологією з наших СІП панелей, в середньому, мають на 10-20 років вищий термін експлуатації, ніж споруди з інших матеріалів.

Що таке СІП панелі?

Особливість Sip панелей в тому, що вони складаються з двох вологостійких плит. Між цими поверхнями розташовується шар пінополістиролу. Головна перевага таких панелей для у їх вогнестійкості. Це означає, що Ви можете не боятися загоряння, як при використанні менш надійних матеріалів.

Особливо важливо виділити екологічні характеристики, оскільки матеріал безпечний для людини. Це тому, що наші СІП панелі містять мінімальну частку хімічних добавок. При експлуатації не виділяються жодні та з’єднання, які шкідливі для здоров’я людини.

Все частіше цей матеріал використовується для будівництва навчальних і медичних установ. Що вже тоді говорити про те, як збільшився попит на з СІП панелей в Україні. Також це ідеальний вибір для створення промислової будівлі.

У чому перевага використання СІП панелей в Україні?

Не дивно, що все більше сімей вибирають в якості використовуваного матеріалу для побудови житла саме Sip панель. Вони успішно витісняють популярні дерева або камені, які вважаються сировиною минулих століть. Завдяки чому склалася така ситуація?

  1. Краща теплоізоляція в порівнянні з аналогами. сендвіч панелі, набагато тепліші ніж з газобетон або цегла. Завдяки цьому Ви зможете істотно економити свої кошти завдяки тому, що тепло не буде виходити через стіни.
  2. Доступність в ціновому сегменті дозволить Вам за мінімальні витрати звести фундамент і стіни. В результаті, Ви не тільки економите, але й істотно прискорюєте темпи. При цьому будівництво з СІП панелей, можливе навіть за умови найпростішого гвинтового фундаменту, який створюється за одну добу.
  3. Коли краще купити СІП панелі? Відгуки та думки експертів підтверджують, що це можна проводити в будь-який час року, навіть взимку. Фахівці вважають, що в зимовий час, це буде навіть краще.
  4. При монтажі Sip панелі не вимагають спеціальної техніки збірки. Використовуються прості матеріали  для створення фундаменту і зборки стін.
  5. Ви отримаєте тепле, житлове або комерційне приміщення, в якому Вам буде максимально комфортно в будь-який сезон.

Всі ці переваги є впевненим аргументом, чому вигідно використовувати СІП панелі при будівництві житла. Вони універсальні, відмінно підходять для створення будь-якої будівлі, оскільки їх можна зустріти в конструкціях шкіл, лікарень, офісних приміщень.

Чому у нас найкраща ціна на СІП панелі в Україні?

Купити СІП панелі – це відмінне рішення, оскільки такий матеріал забезпечить Вас новим житлом вже через 90 днів після початку робіт. З огляду на всі переваги використання цього матеріалу, чому б не зробити впевнений крок до нашої успішної співпраці? Для цього достатньо лише повідомити нам про те, що Ви зацікавлені в купівлі СІП панелей в Україні. І ми зробимо все, щоб у Вас не залишилося сумніву в правильності рішення.

Залишилися питання?

ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ!
ми будемо раді відповісти на всі ваші запитання