СІП панелі
в Україні

м2
Вид СІП панелі
Приблизна вартість грн
380 429 478 499

Переваги будинку із СІП панелей

СІП панелі в Україні стають все більш затребуваними.

SIP панелі – високотехнологічний будматеріал. Має особливості виробництва. На стружкові плити виконується нанесення спеціального поліуретанового клею. Наверх укладаються листи пінополістиролу, потім повторно плити з клейовим складом. Ретельно розроблене поєднання робить виріб міцним і довговічним. Так само, може наноситися захисний алюмінієвий або сталевий шар. Це дозволяє зводити ангари, заводські цехи, офіси, магазини, гаражі з сендвіч панелей, що вимагають особливих технічних характеристик.

Унікальна технологія, придумана в США, широко використовується в багатьох країнах. Особливо Канаді, тому її нерідко називають «канадською».

Сендвіч панелі в Україні виробляються за принципом – мінімум впливу людського фактора плюс використання інноваційного обладнання і матеріалів кращої якості.

 • Будинок з сендвіч панелей не продувається. Необхідний температурний режим в такій будівлі підтримується без зайвих енерговитрат.
 • Будівництво будинку з сіп панелей займає на багато менше часу ніж звичний нам цегляний - від 2 до 4 місяців.
 • Можливість приховати під багаторівневою конструкцією будь-які комунікаційні вузли, провести витяжку та інше.
СИП панели купить
 • Енергоефективність
 • Зручність будівництва
 • Екологічність

Використання вдосконаленого будівельного матеріалу при будівництві об’єктів з сендвіч панелей в Україні, значно скорочує кількість споживання електрики, газу. При цьому зберігається комфортний температурний режим в приміщенні. Це відбувається завдяки захисним шарам, які підвищують тепловий опір вище норм в півтора рази.СІП панелі в Україні

Энергоэффективность. Использование усовершенствованного строительного материала при строительстве объектов из сэндвич панелей в Украине, значительно сокращает количество потребления электричества, газа. При этом сохраняется комфортный температурный режим в помещении. Это происходит благодаря защитным слоям, которые повышают тепловое сопротивление выше норм в полтора раза.

СКупити сіп панелі недорого

Канадські будинки з СІП панелей в Україні, віднесені до типу Зеленого будівництва. Вони не завдають шкоди навколишньому середовищу. Стружка, використовувана в плитах, – соснова. При розробці пінополістиролу не відбувається викиди токсичних речовин в атмосферу. Деякі стверджують, що стирол, що виділяється пінопластом, шкідливий для здоров’я. Це не так. Його деполімеризація можлива при температурному режимі вище +120 градусів.

СІП панелі в Україні

Чому купити СІП панелі в Україні потрібно саме у нас?

Багато хто мріє жити у власному будинку. Наша компанія зібрала штат професіоналів з різних сфер, готових втілити в життя будь-який проект, пов’язаний з будівництвом будинку за канадською технологією в Україні. Надаємо комплекс послуг – від виготовлення SIP панелей, архітектурного проектування до оздоблювальних робіт. Особлива гордість компанії – власне виробництво SIP-панелей. Не перший рік представляємо на вітчизняному ринку кращий сервіс. Виключно якісні будівельні матеріали, які відповідають міжнародним стандартам якості. Краща нагорода для нас – безліч реалізованих проектів з вдячними клієнтами, які змогли побудувати будинок мрії.

Переваги наших будинків з СІП панелей в Україні:

 • архітектурне проектування – над кожним об’єктом працюють професійні
 • конструктори, архітектори, які мають багаторічний досвід зведення будівель за
 • канадською технологією;
 • кожна будівля після складання проходить атестацію з контролем якості;
 • екологічно безпечний будинок, завдяки власним СІП панелям в Україні, виробництво яких контролюється на всіх етапах;
 • індивідуальний підхід до кожного замовника;
 • мінімальні терміни виготовлення та монтажу;
 • якщо Ви бажаєте лише купити СІП панелі в Україні, надається гарантія з докладним інструктажем по збірці;
 • довговічність конструкцій;
 • грамотна консультація професіоналів.

У нас можна купити СІП панелі або замовити проект канадського будинку під ключ, з відмінними експлуатаційними характеристиками. Будівля, зібрана з наших панелей, відрізняється ідеально прямими кутами, рівними стінами. Це полегшує монтаж і наступні внутрішні оздоблення приміщень.

201
Закінчених проектів
267
Щасливих клієнтів
21+
Членів команди
78
Проектів в роботі

Задайте нам запитання

Напишіть нам своє питання, і ми з радістю Вас проконсультуємо