СІП панелі
в Україні
Переваги будинку із СІП панелей
СІП панелі в Україні стають все більш затребуваними.
SIP панелі – високотехнологічний будматеріал. Має особливості виробництва. На стружкові плити виконується нанесення спеціального поліуретанового клею. Наверх укладаються листи пінополістиролу, потім повторно плити з клейовим складом. Ретельно розроблене поєднання робить виріб міцним і довговічним. Так само, може наноситися захисний алюмінієвий або сталевий шар. Це дозволяє зводити ангари, заводські цехи, офіси, магазини, гаражі з сендвіч панелей, що вимагають особливих технічних характеристик.
Унікальна технологія, придумана в США, широко використовується в багатьох країнах. Особливо Канаді, тому її нерідко називають «канадською».
Сендвіч панелі в Україні виробляються за принципом – мінімум впливу людського фактора плюс використання інноваційного обладнання і матеріалів кращої якості.
- Будинок з сендвіч панелей не продувається. Необхідний температурний режим в такій будівлі підтримується без зайвих енерговитрат.
- Будівництво будинку з сіп панелей займає на багато менше часу ніж звичний нам цегляний - від 2 до 4 місяців.
- Можливість приховати під багаторівневою конструкцією будь-які комунікаційні вузли, провести витяжку та інше.
- Енергоефективність
- Зручність будівництва
- Екологічність
Використання вдосконаленого будівельного матеріалу при будівництві об’єктів з сендвіч панелей в Україні, значно скорочує кількість споживання електрики, газу. При цьому зберігається комфортний температурний режим в приміщенні. Це відбувається завдяки захисним шарам, які підвищують тепловий опір вище норм в півтора рази.
Энергоэффективность. Использование усовершенствованного строительного материала при строительстве объектов из сэндвич панелей в Украине, значительно сокращает количество потребления электричества, газа. При этом сохраняется комфортный температурный режим в помещении. Это происходит благодаря защитным слоям, которые повышают тепловое сопротивление выше норм в полтора раза.
Канадські будинки з СІП панелей в Україні, віднесені до типу Зеленого будівництва. Вони не завдають шкоди навколишньому середовищу. Стружка, використовувана в плитах, – соснова. При розробці пінополістиролу не відбувається викиди токсичних речовин в атмосферу. Деякі стверджують, що стирол, що виділяється пінопластом, шкідливий для здоров’я. Це не так. Його деполімеризація можлива при температурному режимі вище +120 градусів.
Чому купити СІП панелі в Україні потрібно саме у нас?
Багато хто мріє жити у власному будинку. Наша компанія зібрала штат професіоналів з різних сфер, готових втілити в життя будь-який проект, пов’язаний з будівництвом будинку за канадською технологією в Україні. Надаємо комплекс послуг – від виготовлення SIP панелей, архітектурного проектування до оздоблювальних робіт. Особлива гордість компанії – власне виробництво SIP-панелей. Не перший рік представляємо на вітчизняному ринку кращий сервіс. Виключно якісні будівельні матеріали, які відповідають міжнародним стандартам якості. Краща нагорода для нас – безліч реалізованих проектів з вдячними клієнтами, які змогли побудувати будинок мрії.
Переваги наших будинків з СІП панелей в Україні:
- архітектурне проектування – над кожним об’єктом працюють професійні
- конструктори, архітектори, які мають багаторічний досвід зведення будівель за
- канадською технологією;
- кожна будівля після складання проходить атестацію з контролем якості;
- екологічно безпечний будинок, завдяки власним СІП панелям в Україні, виробництво яких контролюється на всіх етапах;
- індивідуальний підхід до кожного замовника;
- мінімальні терміни виготовлення та монтажу;
- якщо Ви бажаєте лише купити СІП панелі в Україні, надається гарантія з докладним інструктажем по збірці;
- довговічність конструкцій;
- грамотна консультація професіоналів.
У нас можна купити СІП панелі або замовити проект канадського будинку під ключ, з відмінними експлуатаційними характеристиками. Будівля, зібрана з наших панелей, відрізняється ідеально прямими кутами, рівними стінами. Це полегшує монтаж і наступні внутрішні оздоблення приміщень.
Задайте нам запитання
